A101 Personel Alımı 2016

Ülkemizin en tanınan market zincirinden birisi olan A101, neredeyse ülkemizin bir çok il ve ilçesine dağılmış, şubeler açmış vaziyetindedir Bu kadar çok şubesi olan marketler zincirinin her daim personel elemana ihtiyacı bulunmaktadır. Bu nedenle belli zaman aralıkları ile personel eleman alımları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Sizlerde A101 gibi başarılı bir şirkette çalışmak istiyorsanız yazımızda verilmiş olan A101 iş ilanı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

A101 personel alımı iş ilanları bu sene itibari ile alt kısımda verilmiş olan açık iş pozisyonları üzerine gerçekleştirilecek olup bu iş ilanlarının haricinde başka açık iş pozisyonu bulunmamaktadır. Eğer sizlerde A101 şirketinin bu iş ilanı hakkında bilgi almak, başvuru şartlarını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için firmanın kariyer, iş ilanı adresine gidebilirsiniz. A101 firmasının kariyer sayfasında duyurduğu iş ilanlarından bazıları; – Mağaza Sorumluları A101 personel alımları bu sene içinde ne kadar kişi ile düzenlenecek bilinmemektedir. Şirketin kullanmış olduğu kariyer, iş ilanı sayfasında 1 adet güncel iş pozisyonu bulunmaktadır. A101 yeni personel alımı gerçekleştireceği zaman yine ilgili kariyer sayfasını kullanarak personel alımlarını gerçekleştirmektedir.
A101 bünyesine dahil edeceği personel eleman alımlarını aşağıda verilmiş olan insan kaynakları sayfasından yapmakta veya internet ortamında yer alan kariyer adreslerini kullanmaktadır. Şirkete başvuruda bulunacak olanlar alt kısımdan resmi başvuru formuna ulaşarak başvuru işlemlerini yapabilirler.

Maaş Bilgileri;

– Mağaza satış personeli 1.250 TL

– Mağaza Sorumlusu Yardımcısı: 1.500 – 1.750 TL

– Mağaza Sorumlusu ise: 1.750 – 2.250 TL

A101 Personel Alımı İş İlanları için [button link=”http://www.a101.com.tr/tr/Kariyer.aspx” target=”new” color=”red”]Tıklayınız![/button]

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

TCDD Memur Alımı 2016