Adalet Bakanlığı Lise Mezunu 2017 Personel Alımı

Adalet Bakanlığı En az Lise Mezunu Zabıt Katibi , İnfaz Koruma Memuru ve Mübaşir Alacak Takvimin açıklanması Bekleniyor

Adalet Bakanı Sayın Bekir Bozdağ’ın geçtiğimiz haftalarda dile getirdiği yeni sözleşmeli personel alımları için adayların bekleyişi devam ediyor. Adalet Bakanı Bozdağ, 2017 yılı içerisinde zabıt katibi, infaz ve koruma memuru ile mübaşir alımlarının yanı sıra hakim savcı alımlarının da gerçekleşeceğini belirtmişti.

2016 KPSS puanıyla merkezi atamalardan umduğu kadro sayısını bulamayan adaylar sözleşmeli personel alımları için müjdeli haber bekliyor. Adalet Bakanlığı yakın zamanda zabıt katibi, ikm alımları ve şoför alımları gerçekleştirmişti.  Yeni alımlara dair ilanların Mart ayı ortasında çıkacağı öne sürlüyordu fakat Mart ayının sonuna geldiğimiz şu günlerde herhangi bir ilan yayımlanmış değil. Adaylar Adalet Bakanı Sn. Bekir Bozdağ’dan personel alımları konusunda açıklama bekliyor.

Kamuya personel alımlarını yeterli buluyor musunuz? , Memur alımlarındaki yaş şartı hakkındaki düşünceleriniz neler ? KPSS puanlarıyla ya da kpss şartsız alımlarda mülakat uygulamasını doğru buluyor musunuz? bu soruların yanıtını bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle aşağıdaki yorum kısmı vasıtasıyla paylaşabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Jandarma Genel Komutanlığı 370 Sözleşmeli Personel Alıyor!