AÖF Sınavları ve Cevapları Yayınlandı!

AÖF Sınavları ve Cevapları Yayınlandı! 2016 Güz Dönemi AÖF sınavı soru ve cevapları yayınlandı! Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde öğrenim gören öğrenciler için  güz ve bahar dönemi olarak iki dönem vize ve final sınavları yapılmaktadır. Bu sene AÖF öğrencileri için güz dönemi final sınavı 23- 24 Ocak tarihlerinde yapıldı. Yapılan Güz Dönemi Final Sınavı soruları ve cevapları yayınlandı.

AÖF sınavları her yıl her dönem vize ve final olmak üzere 2 defa yapılmaktadır. Sınavlar sabah 9:30 da ve öğlen saat 14:00 da olmak üzere 2 oturum olarak gerçekleştirilmektedir. Sınava giren öğrencilere sınav soru kitapçığı ve optik okuyucu olmak üzere 2 tür belge verilmektedir. Sınavların hepsi çoktan seçmeli 5 şık olarak yapılmaktadır. AÖF ile ilgili tüm işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt işlemlerini, sınav giriş belgesini, sınav sonuç belgesi gibi işlemlerin hepsini AÖF kurumunun internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerin hepsini gerçekleştirebilmek için ise sisteme giriş yapmanız gereklidir. AÖF kurumunun öğrenciler için sistemine girişi internet sitesine giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Sınava giren öğrenciler sınavdan çıktıktan sonra merak ettikleri şey sınav soru ve cevaplarıdır.

 Bazı sınavlardan hemen sonra sınav soru ve cevapları internet ve televizyon üzerinden yayınlanırken AÖF sınavının soru ve cevapları hemen yayınlanmamaktadır. AÖF sınavı soru ve cevaplarının ne zaman yayınlanacağı ise daha belli değildir. Milli Eğitim Bakanlığı veya AÖF kurumlarından bu konu ile ilgili bir açıklama gelmemiştir. AÖF sınav soru ve cevaplarının 1 hafta içinde yayınlanması bekleniyor. Sınav sonuçlarının da 20 gün içinde açıklanması beklenmektedir. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra ise internet üzerinden sınav sonuç bilginize ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden AÖF kurumunun resmi internet sitesine giriş yapmanız gereklidir. Giriş yaptıktan sonra öğrenci giriş bölümünde öğrenci numaranızı ve şifrenizi girmelisiniz. Son olarak güvenlik kodunu da girerek sisteme giriş yapmış olursunuz.
AÖF SORULARI ve CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN
http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

İETT Müfettiş Yardımcılığı Sınavı