Aselsan 2023 Yılı İş İlanları ve İş Başvurusu

Aselsan 2023 yılında çeşitli pozisyonlar için personel, memur, işçi, eleman ve mühendis alımı yapacak. Aselsan’ın insan kaynakları tarafından yayınlanan iş ilanlarına ve iş başvuru formuna ulaşarak, şirketin açık pozisyonları hakkında daha fazla bilgiyi içeriğimizden edinebilirsiniz.

Aselsan, 1975 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin haberleşme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kuruldu. Şirketin hisselerinin yüzde 74,20’i Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’na, yüzde 25,70’i ise Borsa İstanbul’da işlem gören bireysel yatırımcılara aittir. Askeri Elektronik Sanayii olarak da bilinen Aselsan, kuruluşundan bu yana büyümeye devam etmiş ve günümüzde Türkiye’nin en büyük savunma elektroniği şirketi olmuştur. Bu şirket, aynı zamanda dünyanın en büyük 100 savunma sanayi şirketi arasında da yer almaktadır. Bu başarının sırrı, Aselsan’ta çalışan 6 binin üzerindeki çalışanların emeğiyle elde edilmiştir. Şirket, bu çalışanlara ek olarak birçok yeni personel, eleman, memur ve işçi alımı yapmaktadır. Aselsan’ın yayınladığı iş ilanları, iş fırsatları, açık pozisyonlar ve kariyer olanakları hakkında bilgi almak için, iş başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Aselsan İş İlanları 2023

Aselsan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda birçok ürününü yurt dışına ihraç ederek ülke ekonomisine ciddi bir katma değer sağlamaktadır. ASELSAN 2023 yılı için yaptığı sözleşmeler doğrultusunda her yıl milyarlarca TL tutarında silah satışı gerçekleştirir. Aselsan, aşağıdaki fabrikalarında birçok personel, eleman, memur ve işçi alımı yapmaktadır:

Ankara Macunköy Aselsan Fabrikası

Ankara Akyurt Aselsan Fabrikası

Aselsan Ankara Gölbaşı Tesisleri

Aselsan ODTÜ Teknokent

Aselsan Konya Fabrikası

Aselsan Ürdün Fabrikası

Sivas Aselsan Hassas Optik

Aselsan 2023 yılı yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanlarında yazılım varlık analisti, yazılım geliştirici, yazılım test mühendisi, iş analisti, SAP taban sistem yöneticisi, hemşire, kimyager, kaynakçı, matematikçi, muhasebe elemanı, özel güvenlik görevlisi, stajyer, sekreter, şoför, makine teknikeri, kimya teknikeri, öğretmen, makine mühendisi, mekatronik teknikeri, elektrik teknisyeni, inşaat teknikeri, iş güvenliği uzmanı, sağlıkçı ve engelli personel gibi birçok kadro ve pozisyon için iş başvurusu yapılabilir. Bu iş ilanlarına nereden ve nasıl başvuru yapılacağı hakkında bilgi almak için, Aselsan’ın insan kaynaklarından veya yazımızdan  bilgi alabilirsiniz.

 

Aselsan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Aselsan ailesinin bir parçası olmak için, kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Bunun için, yazımızın sonunda verdiğimiz iş başvuru formu sayfasına girerek, başvurunuzu şirkete iletmeniz gerekmektedir. Yaptığınız başvurular, şirketin insan kaynakları departmanı tarafından açık pozisyon oluştuğunda değerlendirilerek özgeçmiş havuzuna iletilecektir. Bu yazıda, Aselsan’da nasıl işe girebilir, hangi iş pozisyonları mevcut, iş başvuru süreci nasıl işlemektedir, hangi iş olanakları sunulmaktadır ve iş ilanlarının nasıl yayınlanmaktadır gibi konuları ele aldık. Bu konuda soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Aselsan 2023 Yılı İş Başvuru Formuna başvurmak için TIKLAYIN

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

4 üniversite toplamda 93 personel almak için ilana çıktı