Eczacıbaşı 2016 Yılı Personel Eleman Alımı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eczacıbaşı 2016 Yılı Personel Eleman Alımı, Her yıl gittikçe inovasyonla birlikte büyüyen Eczacıbaşı önceki yıllarda olduğu gibi personel alımına devam ediyor. Yayınladığı ilanlarla sürekli personel alan ve büyümeye devam eden Eczacıbaşı bilindiği gibi dünyaya önemli  marka olmuş bir firmadır. Kritik bir sektörde faaliyet gösterdiği için alacağı tüm personelleri dikkatli bir şekilde seçen Eczacıbaşı, ilanlarınıda profesyonel şirketler aracılığı ile yapmaktadır.

Eczacıbaşı 2016 Yılı Personel Eleman Alımı  yılında şu an için 148 açık pozisyon bulunmaktadır. Bu ilanlar ihtiyaç durumuna göre sürekli güncellenmekte ve alım sayısı artmaktadır. Alımlar Tüm Türkiye genelinde alım yapılmaktadır.

Eczacıbaşı 2016 Yılı Personel Eleman Alımı de hangi pozisyonlar yapılacak diye bakacak olursak, karşımıza şunlar çıkıyor.

– GENEL BAŞVURU,
– ÜRETİM UZMANI,
– ELEKTRİK ELEKTRONİK UZMANI,
– ÜRÜN GELİŞTİRME UZMANI,
– DANIŞMA GÖREVLİSİ,
– ELEKTRİK BAKIM UZMANI,
– A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI,
– HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ

Eczacıbaşı 2016 Yılı Personel Eleman Alımı  için genellikle alıkmlarda konusunda tecrübeli, ofis programlarına hakim kişiler aranmaktadır. Eczacıbaşı firmasına ait güncel ilanlar için sitemiz devletbilgi.com’u sürekli takip etmenizi öneririz. Eczacıbaşı personel eleman alımı için ilanlara bakmak ve bu ilanlara başvuruda bulunmak için aşağıda vermiş olduğumuz link adresimizi kullanabilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz.

[button link=”http://www.kariyer.net/eczacibasi-yapi-urunleri-grubu-is-ilanlari-c1026-p281/” color=”default”]Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız[/button]

 

 

Eczacıbaşı 2016 Yılı Personel Eleman Alımı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir