TCDD Engelli ve Eski Hükümlü 2017 İşçi Alım İlanı

TCDD Engelli ve Eski Hükümlü 2017 İşçi Alımı için İlan yayınladı Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD 2017 yılın ilk çeyreğinde bir çok engelli ve eski hükümlü işçi alımı yapacağını duyurdu. Bir çok İşçi Alımı yapacak olan T.C. Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü işçi alımlarda verilen şartların yerine getirmesini istemektedir. İşçi Alımı yapacak olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD alım yöntemini İŞKUR aracılıyla olacağını duyurdu. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD Genel Müdürlüğü 2017 yılı ilk çeyreğinde başlattığı bu alımları ilerleyen zamanlarda da genişleteceğini belirtti.

ALINACAK İŞÇİ:

Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı 1 adet (Engelli), Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım Onarımcısı, Yüksek Gerilim Sistemcisi, Elektrikçi (Genel), Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı, Silici (Gemi) olmak üzere 5 adet (Eski Hükümlü) işçi alınacaktır.

GEREKLİ BELGELER:

Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi, Eski hükümlü belgesi, Engelli raporu, Sağlık raporu ile ilana başvuru yapılacaktır.

GENEL AÇIKLAMA:

İŞKUR’ca bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, sözlü sınava katılmak için aşağıda belirtilen belgelerin fotokopileri ile TCDD web sitesinde yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 13 Mart 2017 – 14 Mart 2017 tarihlerinde, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır. Sözlü sınavı 28.03.2017 tarihinde saat 10.00 da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır.

TCDD İşçi Alım İlanı Başvuruları, 06 Şubat 2017 –  23 Şubat 2017 tarihleri arasında mesai bitimine kadar İşkur üzerinden yapılacaktır.

[button link=”http://www.devletbilgi.com/wp-content/uploads/2017/02/2017-54-113200-Engelli-DPB.pdf” target=”new” color=”blue”]TCDD Engelli İşçi Alım İlanı ve Detaylar İçin TIKLAYIN[/button]

[button link=”http://www.devletbilgi.com/wp-content/uploads/2017/02/2017-55-113200-Eski-Hukumlu-DPB.pdf” target=”new” color=”blue”]TCDD Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı ve Detaylar İçin TIKLAYIN[/button]

 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

TÜBİTAK BİLGİ İŞLEM PERSONEL ALIMI