Türk Telekom 140 Personel Alımı 2016

14 Kasım 2005 tarihinde hisse devrinin tamamlanması ile Şirket hisselerinin %45’i devlette kalırken, Oger Telekomünikasyon Türk Telekom’un ana hissedarı olmuştur. Böylelikle Türk Telekom Avea,TTNet, Türk Telekom markalarını tek bir marka adında birleştirme kararı alarak tüm markaları Türk Telekom adında birleştirmiştir.

Her yıl önemli istihdamlarla çok sayıda personel alımı gerçekleştiren Türk Telekom 2016 yılının başlarında da bu alımları sürdüreceğini gösterdi. Çeşitli vazifelerde personel alımı yapacak olan Türk Telekom bu alımla 140 personel alımı yapacağını duyurdu. Devletbilgi.com olarak böyle personel alımı ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Türk Telekom 140 Personel Alımı 2016 yılında bir çok görevde ve farklı illerde alım yapacaktır. Bu iller ise şöyledir:  İstanbul,Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri, Ordu, Erzincan, Kocaeli, Denizli, Samsun, Eskişehir ve Çorum’dur.

Türk Telekom 140 Personel Alımı 2016 alım yapılacak poziyonlar ise şu şekilde sıralanmıştır.

– Kiralama Uzmanı,
– Satış Hedeflendirme Uzmanı,
– Kanal Kazançları Uzmanı,
– Şikayet Yönetimi Uzmanı,
– Satış Proje Uzmanı,
– Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
– İş Analisti,
– Bordro Uzmanı,
– Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (AVEA),
– Bilgi Güvenliği Uzmanı,
– Güvenlik İzleme ve Analiz Sistemleri Uzmanı,
– İş Birlikleri Gelir ve Ürün Yönetimi Uzmanı,
– PMO Manager,
– Dergi ve İçerik Uzmanı,
– Veri Ambarı ve İş Zekası Uzmanı,
– Linux / Unix Sistem Yöneticisi,
– Özel Hukuk Avukatı,
– Financial Planning and Analysis Specialist
– Tele Satış Yetkilisi,
– Telefon Altyapı Operasyon Uzmanı.

Türk Telekom 140 Personel Alımı 2016 yılında bunlarla yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İlanlarını her geçen gün yenileyen Türk Telekom alımlar için profesyonel bir ekip ile de çalışmaktadır.

[button link=”http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/” target=”new” color=”blue”]DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN[/button]

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.