Türkiye Şeker Fabrikaları 2017 Memur Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları 2017 Memur Mühendis Alımı Türkiye Şeker Fabrikaları  (TÜRKŞEKER) 2017 yılında yeni bir çok mühendis alımı yapacağını duyurdu. 250 kamu personeli alımı yapacak olan Türkiye Şeker Fabrikaları  (TÜRKŞEKER)  memur alımlarda verilen şartların yerine getirmesini istemektedir. Türkiye Şeker Fabrikaları  (TÜRKŞEKER)  2017 yılı Mart ayında başlarında başlattığı bu alımları ilerleyen zamanlarda da genişleteceğini belirtti.

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığından alınan izne istinaden fabrikalarımıza ve bağlı ziraat bölge şefliklerine 250 mühendis alımı yapılacaktır.

ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

Alınacak mühendisler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

Bu doğrultuda;

  •  Hangi fabrikamıza hangi meslek grubuna göre ve kaç kişi alınacağını gösterir liste ilişikte sunulmuştur.
  • Her fabrika kendine ait listeyi bulunduğu İş Kurumu İl Müdürlüğüne gönderecek ve orada ilan edecektir.
  • Alımlarla ilgili sözlü sınavlar Genel Müdürlüğümüzde yapılacaktır.

Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Devlet Opera ve Balesi 2017 Yılı Mart Ayı Personel Alımı