Vakıfbank Memur Alımı 2016

Vakıfbank memur alımı 2016 yılında başlayacaktır.Yeni yayınladığı ilanında  birçok kişi personel alımına dair ilan yayınlamıştır. İlanlarında özellikle çok sayıda kişiyi almak istediğini belirten Vakıfbank kaliteli hizmet vermek adına  ya tecrübeli kişileri ya da eğitebileceği kabiliyetli kişileri işe almak istemektedir. Alımlara ilişkin birçok şart veren Vakıfbank da alımlar ile ilgili olarak aşağıda yer alan kriterleri listelenmiştir.

ŞARTLAR

– Türk vatandaşı olmak,
– Kamu haklarından mahrum olmamak,
– En az 4 yıllık kılavuzda belirtilen bölümlerden mezun olmuş olmak,
– 1988 ve sonrasında doğmuş olmak,
– Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,
– İşini yapmasına engel bir hastalığı bulunmamak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

BAŞVURU

Adayların, Bankanın www.vakifbank.com.tr adresinde yer alan “Sınav Başvuru Formunu” online erişim suretiyle doldurmadan önce şubelerimizden 80 TL sınav giriş ücretini yatırmaları; daha sonra formu doldurmaları, resim yüklemeleri (resim son 6 ay içinde çekilmiş olmalıdır); formun çıktısını alarak imzalamaları, ayrıca Yüksek Lisans Yapmış Olma zorunluluğu bulunan adaylarımızın Yüksek Lisans Bitirme Belgesi Fotokopisi ile birlikte ve 2 nüsha olarak göndermeleri gerekmektedir. Online başvuru yapılmadan önce sınav giriş ücretinin (80 TL) yatırılmış olması gerekmekte olup aksi halde başvuru gerçekleştirilemeyecektir.

İSTENEN BELGELER

– Diploma,
– Nüfus cüzdanı,
– Askerlik belgesi,
– 2 adet vesikalık,
– Adli sicil kaydı ilk istenen belgeler arasında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilirler ve daha fazla bilgiye ulaşabilirler. Kılavuz üzerinde sınav ile ilgili olarak birden fazla bilgi yer almaktadır.

[button link=” http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Brosur.aspx” target=”new” color=”orange”]Kılavuz İçin Tıklayınız[/button]

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.