CANLI SONUÇLAR
  • CANLI TV İZLE
  • CANLI BORSA
  • İstanbul 6° AÇIK
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
  • İMSAK'A 02:00

  • HABER GÖNDER

  • İDDAA PROGRAMI

YMSgs 2 - 1 SVSfb

DENgs 4 - 4 TSfb

GSgs 2 - 1 ÇRZfb

WOLgs 1 - 2 LIVfb

CAPgs 0 - 2 BGUfb

ATFCgs 2 - 0 PANfb

LAMgs 0 - 1 PAOKfb

ARFCgs 1 - 0 XANfb

TRAgs 2 - 1 WATfb

CDEgs 0 - 1 LGNSfb

MİRgs 2 - 1 CELfb

CULgs 2 - 1 ATLfb

BDJgs 3 - 1 EİBfb

RAYgs 6 - 4 BETfb

IJSgs 7 - 8 GOAEfb

NACgs 2 - 0 PSVfb

RAFCgs 1 - 1 KVKfb

SPFCgs 2 - 0 ECASfb

AFEgs 1 - 1 MFCfb

AAPPgs 1 - 2 ECSAfb

SFCgs 0 - 0 CABfb

ROPAgs 1 - 0 OPEfb

BEFCgs 1 - 2 USLDfb

  • Favorilerim
  • Canlı
Tarih Seçin
  • Bugün

  • Yarın

  • 26-01-2020

  • 27-01-2020

  • 28-01-2020

  • 29-01-2020

  • 30-01-2020

  • 31-01-2020

  • 01-02-2020

  • 02-02-2020

  • 03-02-2020

  • 04-02-2020

  • 05-02-2020

  • 06-02-2020

  • 07-02-2020

  • 08-02-2020

LİGE GÖRE SAAT
Favorilerim
Paulista A1
  • 3
  • Paulista A1
  • 01:00
  • Ponte Preta1
  • Santo André2
  • 3
  • Paulista A1
  • 01:15
  • Santos0
  • RB Bragantino0
  • 3
  • Paulista A1
  • 03:30
  • Corinthians
  • Botafogo SP
  • 3
  • Paulista A1
  • 01:00
  • Ponte Preta1
  • Santo André2
  • 3
  • Paulista A1
  • 01:15
  • Santos0
  • RB Bragantino0
Paranaense 1
  • 3
  • Paranaense 1
  • 02:00
  • Coritiba0
  • Rio Branco1
  • 3
  • Paranaense 1
  • 02:00
  • Coritiba0
  • Rio Branco1
Catarinense 1
  • 3
  • Catarinense 1
  • 03:00
  • Figueirense
  • Juventus
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Nacional P.
  • J. Wilstermann
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • The Strongest
  • San Jose
A Ligi
  • 3
  • A Ligi
  • 03:45
  • Dep. Tolima
  • Medellín
  • 3
  • A Ligi
  • 02:00
  • Rionegro
  • Jaguares
  • 3
  • A Ligi
  • 04:05
  • Once Caldas
  • Santa Fe
Ascenso MX
  • 3
  • Ascenso MX
  • 05:30
  • Leones
  • Alebrijes
  • 3
  • Ascenso MX
  • 04:00
  • Tampico
  • Cimarrones
A Lig
  • 3
  • A Lig
  • 09:15
  • Wellington
  • Newcastle
  • 3
  • A Lig
  • 11:30
  • Mel Victory
  • Sydney
Pro Lig
15:35
  • Feiha
  • Taawon
  • 3
  • Pro Lig
  • 15:35
  • Feiha
  • Taawon
17:55
  • Ittifaq
  • Nassr
  • 3
  • Pro Lig
  • 17:55
  • Ittifaq
  • Nassr
20:10
  • Wahda
  • Hazm
  • 3
  • Pro Lig
  • 20:10
  • Wahda
  • Hazm
Liga Leumit
  • 3
  • Liga Leumit
  • 16:00
  • Rishon LeZion
  • M Ahi Nazareth
  • 3
  • Liga Leumit
  • 16:00
  • Hapoel Nof HG
  • Sakhnin
  • 3
  • Liga Leumit
  • 16:00
  • H Acre
  • H Ramat Gan
  • 3
  • Liga Leumit
  • 16:00
  • Kafr Qasim
  • Beitar Tel Avi
  • 3
  • Liga Leumit
  • 16:00
  • H Ashkelon
  • Ramat HaSharon
Yıldızlar Ligi
  • 3
  • Yıldızlar Ligi
  • 16:30
  • Katar SC
  • Wakrah
  • 3
  • Yıldızlar Ligi
  • 18:40
  • Arabi
  • Al Duhail
Hindistan Süper Lig
  • 3
  • Hindistan Süper Lig
  • 17:00
  • Hyderabad
  • Mumbai
Arap Körfez Ligi
  • 3
  • Arap Körfez Ligi
  • 17:30
  • Al Dhafra
  • Fujairah
17:30
  • Al Wahda
  • Hatta
  • 3
  • Arap Körfez Ligi
  • 17:30
  • Al Wahda
  • Hatta
  • 3
  • Arap Körfez Ligi
  • 20:00
  • Shabab Al Ahli
  • Sharjah
Süper Lig 2
  • 3
  • Süper Lig 2
  • 19:30
  • Kissamikos
  • Platanias
TFF 1. Lig
  • 3
  • TFF 1. Lig
  • 19:00
  • Akhisarspor
  • Bursaspor
Ulusal Lig 1
20:00
  • QRM
  • Pau
  • 3
  • Ulusal Lig 1
  • 20:00
  • QRM
  • Pau
  • 3
  • Ulusal Lig 1
  • 22:00
  • Boulogne
  • Créteil
  • 3
  • Ulusal Lig 1
  • 22:00
  • Bastia-Borgo
  • Avranches
22:00
  • Gazelec
  • Toulon
  • 3
  • Ulusal Lig 1
  • 22:00
  • Gazelec
  • Toulon
  • 3
  • Ulusal Lig 1
  • 22:00
  • Le Puy F. 43
  • Concarneau
  • 3
  • Ulusal Lig 1
  • 22:00
  • Duchère
  • Villefranche
22:00
  • Red Star
  • Bourg
  • 3
  • Ulusal Lig 1
  • 22:00
  • Red Star
  • Bourg
22:00
  • Cholet
  • Laval
  • 3
  • Ulusal Lig 1
  • 22:00
  • Cholet
  • Laval
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 20:00
  • Gençlerbirliği
  • Gaziantep FK
Bölgesel Lig
  • 3
  • Bölgesel Lig
  • 21:00
  • Köln II
  • RW Essen
3. Lig
  • 3
  • 3. Lig
  • 21:00
  • Rostock
  • Hallescher FC
Ligue 2
22:00
  • Paris
  • Rodez
  • 3
  • Ligue 2
  • 22:00
  • Paris
  • Rodez
22:00
  • Caen
  • Ajaccio
  • 3
  • Ligue 2
  • 22:00
  • Caen
  • Ajaccio
  • 3
  • Ligue 2
  • 22:00
  • Auxerre
  • Sochaux
  • 3
  • Ligue 2
  • 22:00
  • Grenoble
  • Chambly
  • 3
  • Ligue 2
  • 22:00
  • Chateauroux
  • Niort
22:00
  • Lorient
  • Nancy
  • 3
  • Ligue 2
  • 22:00
  • Lorient
  • Nancy
  • 3
  • Ligue 2
  • 22:00
  • Orleans
  • Guingamp
  • 3
  • Ligue 2
  • 22:00
  • Valenciennes
  • Le Mans
CAF Şampiyonlar Ligi
  • 3
  • CAF Şampiyonlar Ligi
  • 22:00
  • Wydad AC
  • USM Alger
  • 3
  • CAF Şampiyonlar Ligi
  • 22:00
  • Zamalek
  • Mazembe
Eerste Divisie
  • 3
  • Eerste Divisie
  • 22:00
  • Cambuur
  • Utrecht II
  • 3
  • Eerste Divisie
  • 22:00
  • Dordrecht
  • Eindhoven
  • 3
  • Eerste Divisie
  • 22:00
  • De Graafschap
  • MVV
22:00
  • NEC
  • Ajax II
  • 3
  • Eerste Divisie
  • 22:00
  • NEC
  • Ajax II
22:00
  • Roda
  • Volendam
  • 3
  • Eerste Divisie
  • 22:00
  • Roda
  • Volendam
  • 3
  • Eerste Divisie
  • 22:00
  • Helmond
  • Den Bosch
  • 3
  • Eerste Divisie
  • 22:00
  • Telstar
  • TOP Oss
Eredivisie
  • 3
  • Eredivisie
  • 22:00
  • Utrecht
  • Den Haag
Challenge Lig
  • 3
  • Challenge Lig
  • 22:00
  • FC Schaffh
  • Lausanne
Reykjavik Kupası
  • 3
  • Reykjavik Kupası
  • 22:00
  • Leiknir R
  • Valur
  • 3
  • Reykjavik Kupası
  • 00:00
  • Víkingur R
  • Fram
Championship
  • 3
  • Championship
  • 22:05
  • Dunfermline
  • Dundee FC
Bundesliga
22:30
  • Dortmund
  • Köln
  • 3
  • Bundesliga
  • 22:30
  • Dortmund
  • Köln
1. Lig A
  • 3
  • 1. Lig A
  • 22:30
  • Standard
  • Oostende
1. Lig B
  • 3
  • 1. Lig B
  • 22:30
  • Lokeren
  • OH Leuven
Serie A
22:45
  • Brescia
  • Milan
  • 3
  • Serie A
  • 22:45
  • Brescia
  • Milan
Ligue 1
22:45
  • Nice
  • Rennes
  • 3
  • Ligue 1
  • 22:45
  • Nice
  • Rennes
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:45
  • Sunderland
  • Doncaster
Championship
  • 3
  • Championship
  • 22:45
  • Newry City AFC
  • Welders
Federasyon Kupası
23:00
  • QPR
  • Sheff Wed
  • 3
  • Federasyon Kupası
  • 23:00
  • QPR
  • Sheff Wed
  • 3
  • Federasyon Kupası
  • 23:00
  • Northampton
  • Derby
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 23:00
  • Cadiz
  • Santander
Serie B
23:00
  • Empoli
  • Chievo
  • 3
  • Serie B
  • 23:00
  • Empoli
  • Chievo
La Liga
  • 3
  • La Liga
  • 23:00
  • Osasuna
  • Levante
Premier Lig
23:35
  • Aldosivi
  • Lanus
  • 3
  • Premier Lig
  • 23:35
  • Aldosivi
  • Lanus
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:40
  • Gimn La Plata
  • Vélez
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:45
  • R. Central
  • Huracan
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:45
  • Union
  • Argentinos
Profesyonel Lig
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 00:00
  • General Diaz
  • Nacional
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 02:15
  • San Lorenzo
  • 12 Octubre
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 00:30
  • Everton
  • U. Concepción
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • O'Higgins
  • U. La Calera
Botola Pro
03:00
  • Raja
  • Khouribga
  • 3
  • Botola Pro
  • 03:00
  • Raja
  • Khouribga
  • 3
  • Botola Pro
  • 03:00
  • Tetouan
  • Berkane
  • 3
  • Botola Pro
  • 03:00
  • Rapide OZ
  • Wydad AC
03:00
  • HUSA
  • IR Tanger
  • 3
  • Botola Pro
  • 03:00
  • HUSA
  • IR Tanger
Premiership
  • 3
  • Premiership
  • 03:00
  • Southern Utd
  • Canterbury Utd
  • 3
  • Premiership
  • 05:00
  • Waitakere Utd
  • Tasman Utd
NBA
  • 3
  • NBA
  • 03:00
  • Cavaliers
  • Wizards
04:00
  • Nets
  • Lakers
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Nets
  • Lakers
  • 3
  • NBA
  • 06:30
  • Trail Blazers
  • Mavericks
23:00
  • Hornets
  • Bucks
  • 3
  • NBA
  • 23:00
  • Hornets
  • Bucks
  • 3
  • NBA
  • 03:00
  • Pistons
  • Grizzlies
03:00
  • Magic
  • Celtics
  • 3
  • NBA
  • 03:00
  • Magic
  • Celtics
03:30
  • Knicks
  • Raptors
  • 3
  • NBA
  • 03:30
  • Knicks
  • Raptors
04:00
  • Heat
  • Clippers
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Heat
  • Clippers
04:00
  • Bulls
  • Kings
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Bulls
  • Kings
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Timberwolves
  • Rockets
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Pelicans
  • Nuggets
04:00
  • Thunder
  • Hawks
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Thunder
  • Hawks
04:30
  • Spurs
  • Suns
  • 3
  • NBA
  • 04:30
  • Spurs
  • Suns
NBL
  • 3
  • NBL
  • 11:30
  • I.Hawks
  • Sydney Kings
VTB Gençler Ligi
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 12:00
  • Lokomotiv U21
  • Khimki U21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 13:00
  • Avtodor U21
  • Enisey U21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 14:00
  • Zenit U21
  • Parma
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 14:00
  • Samara U21
  • CSKA U21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 18:00
  • UNICS U21
  • MBA Moskva Under 21
  • 3
  • VTB Gençler Ligi
  • 19:30
  • Nizhny U21
  • BK Spartak Primorye Under 21
B1 League
  • 3
  • B1 League
  • 13:05
  • Brave Thunders
  • Kyoto Hannaryz
Kadınlar Basketbol 1.Ligi
  • 3
  • Kadınlar Basketbol 1.Ligi
  • 13:30
  • NesibeAydın(K)
  • Mersin Ün. (K)
  • 3
  • Kadınlar Basketbol 1.Ligi
  • 18:00
  • Botaş G. (K)
  • Emlak Konut (K
Erkekler Basketbol 1.Lig
  • 3
  • Erkekler Basketbol 1.Lig
  • 18:00
  • Bornova Bld.
  • Manisa Bşb
  • 3
  • Erkekler Basketbol 1.Lig
  • 19:00
  • Merkezefendi
  • Samsunspor
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 19:00
  • K. Yuzhny
  • Mavpi
  • 3
  • Süper Lig
  • 20:00
  • BK Dnipro
  • Prometei
  • 3
  • Süper Lig
  • 20:00
  • Dynamo Odessa
  • Kyiv Basket
  • 3
  • Süper Lig
  • 20:30
  • BK Kharkivski Sokoli
  • Zaporizhya
Erkekler Basketbol 2.Ligi
  • 3
  • Erkekler Basketbol 2.Ligi
  • 19:00
  • Karsiyaka Belediyespor
  • Ege Üniversitesi Gençlik
  • 3
  • Erkekler Basketbol 2.Ligi
  • 18:30
  • Beylikdüzü
  • Bossan
A1 Lig
  • 3
  • A1 Lig
  • 20:00
  • KK Gorica
  • Osijek
Estonya-Letonya Basketbol Ligi
  • 3
  • Estonya-Letonya Basketbol Ligi
  • 20:00
  • Parnu
  • Kalev-Cramo
  • 3
  • Estonya-Letonya Basketbol Ligi
  • 20:00
  • RSK Tarvas
  • TTÜ
Euroleague
  • 3
  • Euroleague
  • 20:45
  • Fenerbahçe
  • Olimpia Milano
  • 3
  • Euroleague
  • 21:00
  • Zalgiris
  • ALBA Berlin
  • 3
  • Euroleague
  • 22:30
  • Panathinaikos
  • Asvel Villeurbanne
  • 3
  • Euroleague
  • 23:00
  • Real Madrid
  • Anadolu Efes
Kupa
  • 3
  • Kupa
  • 22:00
  • Antwerp
  • Hubo Limburg
  • 3
  • Kupa
  • 22:30
  • Okapi Aalstar
  • Spirou
LEB Oro
  • 3
  • LEB Oro
  • 22:15
  • Fundacion
  • Melilla
  • 3
  • LEB Oro
  • 22:45
  • Valladolid
  • Real Canoe NC
  • 3
  • LEB Oro
  • 23:00
  • Amics Castello
  • CB Ourense
  • 3
  • LEB Oro
  • 23:00
  • Caceres
  • Peixegalego
  • 3
  • LEB Oro
  • 23:00
  • Palencia
  • Bahia San Agustin
Britanya Basketbol Ligi
  • 3
  • Britanya Basketbol Ligi
  • 22:30
  • Glasgow Rocks
  • Scorchers
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 20:00
  • KK Napredak Aleksinac
  • Metalac
Ulusal Gençlik Ligi
  • 3
  • Ulusal Gençlik Ligi
  • 02:30
  • Victory
  • Adelaide Utd
Gaucho 1
  • 3
  • Gaucho 1
  • 02:00
  • EC São José0
  • Esportivo1
  • 3
  • Gaucho 1
  • 02:00
  • EC São José0
  • Esportivo1
Carioca 1
  • 3
  • Carioca 1
  • 02:00
  • Fluminense0
  • Portuguesa0
  • 3
  • Carioca 1
  • 02:00
  • Fluminense0
  • Portuguesa0
Goiano 1
  • 3
  • Goiano 1
  • 02:30
  • Goias
  • Aparecidense
Paraibano
  • 3
  • Paraibano
  • 02:15
  • Campinense0
  • Sport0
  • 3
  • Paraibano
  • 02:15
  • Campinense0
  • Sport0
La Liga Desarollo
  • 3
  • La Liga Desarollo
  • 03:00
  • CA Platense Under 23
  • Hispano Americano Under 23
B3 Lig
  • 3
  • B3 Lig
  • 13:00
  • Trains
  • Kan Samuraiz
B2 Lig
  • 3
  • B2 Lig
  • 13:30
  • C. Ibaraki
  • P Yamagata
Super League 2
15:00
  • Altay
  • Zenit II
  • 3
  • Super League 2
  • 15:00
  • Altay
  • Zenit II
  • 3
  • Super League 2
  • 19:00
  • Rusichi
  • BK Irkut
  • 3
  • Super League 2
  • 19:00
  • Tambov
  • Lokomotiv II
  • 3
  • Super League 2
  • 18:00
  • Dynamo Stavro
  • Magnitogorsk
  • 3
  • Super League 2
  • 19:00
  • BC Bars RSUE
  • Elbrus
  • 3
  • Super League 2
  • 19:00
  • Arsenal
  • Dynamo MGTU
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 21:45
  • SA Brno
  • BC Vysocina
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:00
  • Kosire
  • USK Praha II
22:00
  • Opava
  • Olomouc
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:00
  • Opava
  • Olomouc
  • 3
  • 1. Lig
  • 22:00
  • Prostejov
  • Pardubice II
A Ligi
  • 3
  • A Ligi
  • 14:15
  • H Marmorek
  • Ir. Or Yehuda
  • 3
  • A Ligi
  • 12:00
  • H Asi Gilboa
  • Robi Shapira
  • 3
  • A Ligi
  • 13:30
  • M Kiryat Ata
  • Tira
  • 3
  • A Ligi
  • 14:30
  • Bnei Zalfa
  • I Tiberias
  • 3
  • A Ligi
  • 14:15
  • Agudat Ashdod
  • Hapoel Bik'at
KışTurnuvası
  • 3
  • KışTurnuvası
  • 18:45
  • Vaprus
  • Tallinna Kalev
20:35
  • Maardu
  • Legion
  • 3
  • KışTurnuvası
  • 20:35
  • Maardu
  • Legion
B Ligi
  • 3
  • B Ligi
  • 02:00
  • La Serena0
  • Temuco0
  • 3
  • B Ligi
  • 02:00
  • La Serena0
  • Temuco0
Kadınlar Hazırlık
  • 3
  • Kadınlar Hazırlık
  • 18:00
  • Twente (K)
  • Wolfsburg (K)
3.Lig
  • 3
  • 3.Lig
  • 00:00
  • Ibarra
  • Tacoronte
  • 3
  • 3.Lig
  • 00:00
  • Santa Brigida
  • Panad. Pulido
Naisten Korisliiga
  • 3
  • Naisten Korisliiga
  • 19:30
  • T. Honka (K)
  • Kouvottaret (K
Meeste I Liiga
  • 3
  • Meeste I Liiga
  • 20:00
  • Viimsi
  • VASAR Tallinn
  • 3
  • Meeste I Liiga
  • 20:30
  • T. Kalev II
  • BC Kadrina Karud
Extraliga
  • 3
  • Extraliga
  • 20:00
  • Iskra Svit
  • Levicki
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 20:30
  • Orthodox
  • Al Wihdat
Basketbol Ligi
  • 3
  • Basketbol Ligi
  • 19:30
  • Astoria
  • Legia Warszawa
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 00:00
  • FAS2
  • Santa Tecla0
  • 3
  • Premier Lig
  • 00:15
  • Águila0
  • Independiente0
Arjantin Ligi
  • 3
  • Arjantin Ligi
  • 04:00
  • Independiente
  • Union
Ulusal Lig 2
  • 3
  • Ulusal Lig 2
  • 21:00
  • Std. Bordelais
  • Nantes II
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 22:30
  • Magpies
  • Lincoln
Liga MX Kadınlar
01:00
  • Necaxa
  • America
  • 3
  • Liga MX Kadınlar
  • 01:00
  • Necaxa
  • America
WKBL
  • 3
  • WKBL
  • 11:00
  • Shinhan (K)
  • Winnus (K)
Higher League
19:00
  • Mavpi II
  • Rivne
  • 3
  • Higher League
  • 19:00
  • Mavpi II
  • Rivne
LSBL
  • 3
  • LSBL
  • 19:30
  • Kibirkstis
  • Aistes LSU (K)
1. SKL (K)
  • 3
  • 1. SKL (K)
  • 20:30
  • Konjice (K)
  • Domzale (K)
  • 3
  • 1. SKL (K)
  • 22:00
  • Ledita (K)
  • Ilirija (K)
Basket League
  • 3
  • Basket League
  • 20:00
  • Keravnos Strovolou
  • Apollon
Torneo Federal
  • 3
  • Torneo Federal
  • 03:00
  • River Plate
  • Pedro Echague
  • 3
  • Torneo Federal
  • 03:00
  • Racing de Avellaneda
  • Lanus
  • 3
  • Torneo Federal
  • 04:00
  • Independiente de Oliva SC
  • Club Atlético y Biblioteca Bell
Ulusal Basketbol Ligi
  • 3
  • Ulusal Basketbol Ligi
  • 03:00
  • Platense
  • Hispano
Galler Kupası
  • 3
  • Galler Kupası
  • 23:00
  • Ammanford
  • Caernarfon
C Ligi
  • 3
  • C Ligi
  • 23:00
  • Dock Sud
  • El Porvenir
T & T Pro Ligi
  • 3
  • T & T Pro Ligi
  • 01:00
  • W Connection
  • Jabloteh
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 04:00
  • Waterhouse
  • Dunbeholden
Liga Uruguaya
  • 3
  • Liga Uruguaya
  • 02:15
  • Bigua
  • H. Macabi
02:15
  • Malvin
  • Urunday
  • 3
  • Liga Uruguaya
  • 02:15
  • Malvin
  • Urunday
PSL
  • 3
  • PSL
  • 21:00
  • SuperSport Utd
  • Chippa Utd
  • 3
  • PSL
  • 21:00
  • Cape Town City
  • Leopards
AFC Şampiyonlar Ligi
  • 3
  • AFC Şampiyonlar Ligi
  • 03:00
  • Shahr Khodrou
  • Riffa
  • 3
  • AFC Şampiyonlar Ligi
  • 03:00
  • Esteghlal
  • Kuwait
Arjantin Kupası
  • 3
  • Arjantin Kupası
  • 03:30
  • Cipolletti
  • Ferro Carril
Premier Lig 2 (Lig 1)
  • 3
  • Premier Lig 2 (Lig 1)
  • 22:00
  • Everton U23
  • Chelsea U23

Devletbilgi.com'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Devletbilgi.com'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470