Amerikan Hastanesi Personel Alımı 2024

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konstantinopolis Amerikan Hastanesi, 1920 yılında Amerikalılar tarafından açılmış olan bir sağlık kurumudur. 2023 yılında Amerikan Hastanesi Personel Alımı yapacak olan, 1995 yıllarından itibaren Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul’da yer alan bu kurum, özel bir hastane olarak kâr amacı gütmeksizin hasta kabulü yapmaktadır.

Türkiye’de farklı illerde bulunan Amerikan Hastanesi, bina özellikleri bölgelere göre değişmektedir. Ancak ilk kurulurken, 45 yataklı ve 3 ameliyathaneli bir tasarıma sahipti. İstanbul-Nişantaşı’da yer alan binasında bugün, 232 hasta odası, 36 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathanesi mevcut. Ayrıca, poliklinik odalarının sayısı 161’dir.

Amerikan Hastanesi İş İlanları

Amerikan Hastanesi Personel Alimi 1 Wpp1701023274854
Amerikan Hastanesi Personel Alımı

Amerikan Hastanesi, yaklaşık 100 yıllık bir geçmişe sahiptir. Bu süre boyunca sağlık sektörünü yakından takip eden kurum, insanların ihtiyacı olan modern tedavi yöntemlerini her zaman sunmuştur. Bugün de her yıl büyümeye devam ederek, sağlık hizmetleri alanında kendini sürekli geliştirmektedir.

Hemşire
Güvenlik Görevlisi
Mekanik Teknikeri
Yazılım Destek Uzmanı
Hasta Temsilcisi
Laboratuvar Teknikeri
Ön Uç Geliştirici
Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı
DevOps Mühendisi
Hasta Bakıcı

Amerikan Hastanesi Personel Alımıyla büyümesi, bazı pozisyonların açılmasına yol açmaktadır. Bu pozisyonları doldurabilmek için hastane yıl içinde farklı zamanlarda alım yapmaktadır. Bu alımlar özel olarak yapıldığı için, adaylar ilanları internetteki kariyer sitelerinde inceleyebilirler. Bu ilanlar belirli bir tarihte açılmazlar, bu nedenle ilgilenenlerin her gün kontrol etmeleri önerilir. Açılan bir ilanı kaçıran adaylar, sonraki alımlara kadar beklemelidir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Amerikan Hastanesi Personel Alımı

Amerikan Hastanesi iş ilanlarını bulduğunuzda, başvurunuzu gerçekleştirmeniz yeterlidir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için kariyer sitelerinden yararlanabilirsiniz. Örneğin, https://www.amerikanhastanesi.org/insan-kaynaklari adresinde iş başvuruları için kariyer.net platformunun kullanılmasının belirtildiği görülebilir. Bu nedenle, müracaat için başvurunuzu gerçekleştirmek için bu platformu kullanmalısınız.

  1. İş platformuna giriş yapın,
  2. Üyelik hesabınızı açınınız. Mevcut üyeliğiniz varsa oturum açmanız da yeterlidir.
  3. Amerikan Hastanesi’nin profilini açın.
  4. İş ilanlarını kontrol ederek, sizinle uyumlu olanlara başvurun.

Amerikan Hastanesi Personel Alımı iş başvuruları için önemli bir nokta, adayların başvurdukları pozisyonlarla ilgili bilgi ve yeteneklere sahip olmalarıdır. Başvurduğunuz pozisyonlarla uyumlu değilseniz, müracaat yaptığınız halde olumlu bir cevap almanız zor olabilir.

Amerikan Hastanesi Personel Alımı 2024

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin