BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK 29 PERSONEL ALIMI

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik 29 personel alımı yapacağını duyurdu. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik 29 personel alımını 5 profesör, 15 doçent, 7 doktor öğretim üyesi, 1 araştırma görevlisi ve 1 öğretim görevlisi olmak üzere yapacak. Devletbilgi.com’da…

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik 29 personel alımında başvurular ilanın yayımlanma tarihinden sonra 15 gün içinde Devlet Memurlar Kanunundaki şartları sağlamak kaydıyla şahsen yapılacaktır. Belirtilen süre içiresinde yapılamayan veya posta yoluyla yapılan başvurularda belge eksikliği durumu bulunması halinde yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Başvuru yapacak yurtdışından diploma almış olan adayların atamalarının yapılabilmesi için Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış denkliğinin bulunması gerekmektedir.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik 29 personel alımında ayrıntılarına devletbilgi.com’dan da ulaşabileceğiniz genel şartlar ve başvuru koşulları aşağıdaki şekildedir:

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik 29 personel alımında merkezi yabancı dil sınavından en az 50 puan almış olmak, ALES’ten en düşük 70 almış olmak gerekmektedir. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik 29 personel alımına başvuracak adaylardan özgeçmiş, nüfus cüzdanı fotokopisi, ALES Sonuç Belgesi, Yabancı Dil Sonuç Belgesi, lisans transkripti, hizmet belgesi, 1 adet fotoğraf ve başvuru dilekçesi talep edilmektedir.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi akademik 29 personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ…

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

LGS tercih kılavuzu yayımlandı – MEB 2018 Liseye Geçiş Sınavı (LGS) sınav sonuçları öğren