İSBAK İş İlanları ve İş Başvurusu 2024

İSBAK İş İlanları ve İş Başvurusu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş., kısaca İSBAK olarak bilinen, 1986 yılında kurulan bir İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakidir. İSBAK, rögar kapağı üretiminden tabut imalatına, park ve bahçe bankları yapımından araç bakımına, çevre temizlik elemanları hizmetine kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir. Şirket, ulaşım sektöründe yerli teknolojilerin geliştirilmesi amacıyla kurulmuş olup günümüzde en hızlı büyüyen şirketlerden biri haline gelmiştir. İSBAK’ın kuruluşundan sonra, başta farklı ülkelerden satın alınan birçok teknolojiyi artık kendi bünyesinde üretme kapasitesine ulaşmıştır.

Öncelikle araç bakım onarım hizmetlerini yürüterek İstanbul’un trafik sinyalizasyonunu yönetme amacıyla faaliyet göstermektedir. Şirket, 1995 yılında Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) departmanını kurarak faaliyet alanını genişletmiş ve özellikle trafik sinyalizasyonu başta olmak üzere Akıllı Ulaşım Sistemleri konusunda profesyonel çalışmalara odaklanmıştır. İSBAK, Türkiye’nin ilk yerinde lisanslı Ar-Ge Merkezi ile trafik yönetim sistemleri konusundaki uzmanlığını, inovatif ve etkili çözümlere dönüştürerek kanıtlamıştır.

İSBAK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle başlattığı Akıllı Şehir İstanbul projesi kapsamında, şehirde yaşayanların hayat kalitesini artırmaya yönelik rekabet, sürdürülebilirlik ve yaşanabilirlik açısından önemli projeleri hayata geçirme amacını taşımaktadır. Kurumsal dönüşümünü bu vizyon çerçevesinde gerçekleştiren şirket, 35 yıllık bilişim teknolojileri alanındaki deneyimi ve kurumsal hafızası ile İstanbul’un Akıllı Şehir vizyonunu hayata geçirme konusunda kritik bir rol üstlenmiştir.

Şirket, çeşitli dönemlerde bünyesine personel, memur ve işçi alımları yaparak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kariyer fırsatları arayanlar için İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri tarafından yayınlanan iş ilanları, iş olanakları ve açık iş pozisyonlarına dair detaylar yazımızda yer almaktadır.

İSBAK İş İlanları 2024

İSBAK’ın yayınladığı veya yayınlanması beklenen iş ilanları arasında; harita mühendisi, şoför, proje mühendisi, planlama mühendisi, bilgisayar mühendisi, iş güvenliği uzmanı, tekniker, teknisyen, insan kaynakları uzmanı, endüstri mühendisi, takım lideri, şantiye şefi, kalite kontrol sorumlusu gibi birçok farklı kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan hem bay hem bayan adaylar, deneyimli ya da deneyimsiz olarak başvuruda bulunabilecekleri çeşitli kadro ve pozisyonlara yönlendirilmektedir.

Peki, bu iş ilanlarına nasıl ve nereden başvuru yapılabilir? İlanlara başvuru yapma süreci ve detayları hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İSBAK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSBAK bünyesinde kariyer yapmayı hedefleyen adaylar, başvurularını aşağıda sunduğumuz iş başvuru formu üzerinden gerçekleştirebilirler. Başvurular, kurumun resmi iştirak sayfası aracılığıyla online olarak tamamlanmaktadır. Başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel ihtiyacı olması durumunda başvurunuz değerlendirilecektir. Unutulmamalıdır ki, kurumun insan kaynakları gibi resmi kanallar dışında bırakılan özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.

Bu yazımızda, İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojilerinin iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Herhangi bir soru, sorun veya görüşünüzü paylaşmak için yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

İSBAK İş Başvuru Formu için lütfen TIKLAYIN.

İSBAK İş İlanları ve İş Başvurusu 2024

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir