İsdemir Personel Alımı ve İş Başvurusu 2024

İsdemir (İskenderun Demir Çelik) birçok çalışan kapasitesini artırmak için personel, eleman ve işçi alımları yapacak. İsdemir Personel Alımı, İş başvurusu için İsdemir İnsan Kaynakları tarafından yayınlanan iş ilanları, iş fırsatları, iş olanakları, açık pozisyonlar ve iş başvuru formları detayları yazımızın devamında sunulacak.

İskenderun Demir ve Çelik A.Ş., kısaca bilinen adı İsdemir, Türkiye’nin en büyük demir çelik işletmelerinden biridir. OYAK Maden Metalürji Grubu’nun bir parçası olan İsdemir, İskenderun ilçesi Karayılan ve Payas bölgesinde 16 milyon metrekarelik bir alanda tesislere sahiptir. İsdemir, geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır, bu ürünler arasında inşaat çelikleri, kütük, pik, yassı ürün gibi ürünler bulunmaktadır.1975 yılından bu yana faaliyet gösteren şirket, bugün OYAK Maden Metalürji Grubu bünyesinde hizmet vermeye devam ediyor. İsdemir, binlerce insanı istihdam etmekte ve bu nedenle sürekli olarak yeni personel, eleman ve işçi alımları gerçekleştirilmektedir. İş başvurusu için İsdemir tarafından yayınlanan iş ilanları, iş fırsatları, iş olanakları, açık pozisyonlar ve kariyer fırsatları ile iş başvuru formları detayları yazımızın devamında sunulacak.

İsdemir Personel Alımı 2023

İsdemir, Türkiye’deki tek entegre çelik üreticisidir ve uzun ve yassı ürünler üretebilir. Demir çelik üretimi, ekonominin ve sanayinin kalkınması için önemli bir faktördür ve İsdemir, bu faktörler arasındaki en tanınan ve en büyük markalardan biridir. Firma, sürekli yatırımları ve çalışmaları ile yıllık 100 milyon tonu aşan üretim yapabilen sıvı ham demir üreticisi haline gelmiştir. Bunun yanı sıra İsdemir, büyüme hedeflerini gerçekleştirmek için yeni personel, eleman ve işçi alımı yapmaktadır.

İsdemir tarafından duyurulan veya beklenen iş ilanları arasında; planlama uzmanı, kalite kontrol mühendisi, makine mühendisi, satış uzmanı, iş makinesi operatörü, engelli çalışanlar, beceriye dayalı işçiler, özel güvenlik görevlisi, hemşire, formen, teknik öğretmen ve pres operatörü gibi birçok kategori ve pozisyon bulunmaktadır. Peki bu iş ilanlarına İsdemir Personel Alımı nasıl ve nereden başvuru yapılır?

İsdemir İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İsdemir tesisinde çalışmak isteyenler, aşağıda sunulan iş başvuru formunu kullanarak iş ve staj başvurusu yapabilirler. İş başvurusu yapmadan önce açıklamaları okumanız ve kabul etmeniz gerekir. Daha sonra insan kaynakları sayfasına yönlendirileceksiniz ve burada açık iş pozisyonlarına erişebilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu yazımızda İsdemir’in iş ilanları ve işe alım sürecini detaylı olarak anlattık. Konuyla ilgili sorular, İsdemir Personel Alımı, sorunlar veya görüşlerinizi yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

İsdemir İş Başvuru Formu için TIKLAYIN

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

LC Waikiki Personel Alımı 2024