İstanbul Ulaşım A.Ş. İş İlanları ve İş Başvurusu 2024

İstanbul Ulaşım A.Ş. İş İlanları ve İş Başvurusu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Ulaşım A.Ş., bir kamu iştiraki olarak İstanbul şehri sakinlerine toplu taşıma hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir kuruluştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘nin bünyesinde faaliyet gösteren bu şirket, önceden İstanbul Otobüs A.Ş. olarak bilinen bir kuruluşun dönüşümü ile ortaya çıkmıştır. İstanbul, 15 milyonu aşkın yerel nüfusuyla ve her yıl milyonlarca turisti ağırlayarak dinamik bir metropol olarak öne çıkmaktadır. Şehirlerin yaşanabilirliğini arttırmanın temel unsurlarından biri, ulaşım hizmetlerini uluslararası standartlara uygun bir şekilde sunmaktır.

İstanbul Ulaşım A.Ş., milyonlarca kişinin toplu taşıma ihtiyacını karşılamak amacıyla çalışmaktadır. Şirket, şehrin her noktasına hızlı, konforlu ve ekonomik bir ulaşım sağlama vizyonuyla hareket etmektedir. Modern filosu, yüksek kalite standartlarına dayalı hizmet anlayışı ve uzman personeli ile şehirdeki ulaşım ihtiyaçlarını kesintisiz bir şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Ulaşım A.Ş., bünyesindeki çeşitli dönemlerde gerçekleştirdiği personel alımları, eleman alımları, memur alımları ve işçi alımları ile sürekli olarak faaliyetlerini sürdürmeyi amaçlamaktadır. Şirketin yayınladığı iş ilanları, kariyer fırsatları ve iş başvuru detayları gibi önemli bilgiler, başvuru yapmak isteyenler için bu yazının devamında yer almaktadır. İstanbul Ulaşım A.Ş.’de kariyer yapmak isteyenler için harika fırsatlar sunulmaktadır.

İstanbul Ulaşım A.Ş. İş İlanları 2024

İstanbul Ulaşım A.Ş., geleceğin kitlesel taşıma araçlarını tasarlamak ve İstanbul’un yıllar sonra nasıl ulaşım sağlayacağını planlamak amacıyla faaliyetlerini sürdüren bir kuruluştur. 1000’den fazla toplu taşıma aracını bünyesinde barındıran şirket, sürekli olarak filosuna yenilerini ekleyerek, İstanbul’da yaşayan vatandaşların kişisel araçlarına ihtiyaç duymadan daha ekonomik ve konforlu bir şekilde istedikleri noktalara ulaşmalarını hedeflemektedir.

İstanbul Ulaşım A.Ş., sadece toplu taşıma araçlarıyla değil, aynı zamanda hava taksileri, personel taşıma servisleri, araç kiralama hizmetleri, taksi çağrı merkezi gibi alanlarda da kesintisiz faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket, İstanbul’daki ulaşım ihtiyaçlarına çeşitli çözümler sunarak, şehir sakinlerinin günlük yaşamlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Ulaşım A.Ş., ihtiyaçları doğrultusunda belirli dönemlerde personel alımları, eleman alımları, memur alımları ve işçi alımları gerçekleştirmektedir. Şirketin dinamik ve yenilikçi yapısı, kariyer yapmak isteyenlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Detaylı bilgiler ve başvuru süreçleri için aşağıdaki bilgileri takip edebilirsiniz.

Ulaşım A.Ş.’nin yayınladığı veya gelecekte yayınlanması beklenen iş ilanları arasında, şoför, özel güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, stajyer gibi birçok farklı kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki, bu pozisyonlara başvuru yapmak için hangi adımları takip etmek gerekiyor?

Ulaşım A.Ş. İş Başvurusu Nasıl Yapılır ve Nereden Gerçekleştirilir?

İstanbul Ulaşım A.Ş. bünyesinde çalışma fırsatlarını değerlendirmek isteyen vatandaşlarımız, iş başvurularını aşağıda paylaştığımız iş başvuru formu aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirler. İstanbul Ulaşım A.Ş., yeni çalışan alımlarını diğer İBB şirketleri gibi iştirakler sayfası üzerinden gerçekleştirmektedir. Başvurular, kurumun insan kaynakları departmanına iletilir ve başvurusu kabul edilen adaylar daha sonra görüşmeye davet edilirler. İstanbul Ulaşım A.Ş. iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaştık. Aklınıza takılan soruları, görüşleri veya sorunları yorum bölümünden iletebilirsiniz.

İstanbul Ulaşım A.Ş. iş başvuru formunu doldurmak için TIKLAYIN

İstanbul Ulaşım A.Ş. İş İlanları ve İş Başvurusu 2024

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir