KİPTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu 2024

KİPTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1987 yılında İstanbul ve Yalova sakinlerinin konut taleplerine çözüm sunmak amacıyla kurulan özel bir şirket olan Kiptaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi çatısı altında faaliyet göstermektedir. İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak da bilinen Kiptaş, görev alanındaki illerde çarpık kentleşmeye alternatif çözümler sunma hedefiyle çalışmaktadır. Bu bağlamda, yaşanabilir ve güvenli şehirlerin inşası için çeşitli bölgelerde projeler geliştirmektedir.

Kuruluşundan itibaren kesintisiz bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Kiptaş, bugüne kadar tamamladığı 80 bin konutu teslim ederek önemli bir kilometre taşına ulaşmıştır. Şirket, süregelen projelerine ek olarak çeşitli dönemlerde personel alımları gerçekleştirmekte ve bu kapsamda işçi, memur ve eleman alımları ile iş fırsatları sunmaktadır.

Şirketin iş ilanları, kariyer imkanları ve iş başvuru detayları için aşağıdaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

KİPTAŞ İş İlanları 2024

İstanbul, 16 milyonu aşkın nüfusuyla büyük bir metropol olma özelliğine sahip. Ancak, bu devasa şehirde çarpık kentleşme sorunu oldukça yaygın. KİPTAŞ, bu soruna çözüm getirerek planlı yaşam alanları oluşturmak adına önemli projelere imza atmaktadır. Şirket, sadece konut değil; aynı zamanda otopark, kreş, spor alanları, çocuk parkları gibi birçok farklı alanda Venezia gibi özgün projeler geliştirmektedir.

İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş., gerçekleştirdiği projelerde en yüksek kalitedeki malzemeleri kullanarak, doğal afetler gibi olumsuz durumlarda minimum zarar hedeflemektedir. Öte yandan, bu kaliteli projeleri uygun fiyatlarla vatandaşlarla buluşturarak, her kesimden insanın konforlu yaşam alanlarına erişimini sağlamaktadır. her yıl da çalışmalarına ara vermeden devam eden İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş., bünyesinde istihdam ettiği çok sayıda kişiye ek olarak çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

KİPTAŞ’ın sunduğu bu fırsatlar, hem istihdam hem de nitelikli konut projeleri ile şehir planlamasına sağladığı katkılarla dikkat çekmektedir.

KİPTAŞ tarafından geçmişte duyurulmuş veya gelecekte duyurulması beklenen iş ilanları arasında; şoför, mimar, makine mühendisi, inşaat mühendisi, stajyer, tekniker, teknisyen, iş güvenliği uzmanı, şantiye şefi, özel güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, vasıfsız işçi, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi birçok farklı kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda, ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar arasından her cinsiyetten ve deneyim seviyesinden başvurular kabul edilmektedir. Peki, tüm bu çeşitli kadro ve pozisyonlara başvuru yapmak için adaylar nereden ve nasıl iş başvurusu yapabilirler?

KİPTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

KİPTAŞ bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız, başvurularını kolaylıkla iştirakler sayfası üzerinden gerçekleştirebilmektedir. İş başvuru sürecini daha da kolaylaştırmak adına aşağıda paylaştığımız iş başvuru formu linki aracılığıyla ilgili sayfaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ardından, gerekli üyelik işlemlerini tamamlayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurulan kadro veya pozisyonda personel ihtiyacı oluşması durumunda, başvurunuz İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin insan kaynakları departmanı tarafından titizlikle değerlendirilecektir.

Bu yazımızda, KİPTAŞ’ın iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgileri sizlere sunduk. Herhangi bir soru, sorun ya da görüşünüzü paylaşmak için yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Kiptaş İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

KİPTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu 2024

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir