OYAK Renault Personel Alımı 2024

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OYAK Renault birçok pozisyon ve kadroda personel, eleman, işçi alımları yapıyor. OYAK Renault personel alımı, insan kaynakları iş ilanları ile bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi sizler için özel olarak hazırladık…

OYAK Renault, 1969 yılında Türk OYAK Holding ve Fransız Renault arasında işbirliği ile kurulmuş bir otomotiv şirketidir. Şirket, Renault marka araçların mekanik parça üretimini ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Bursa’da kurulan fabrikası, yılda 360 bin otomobil ve 750 bin motor üretebilme kapasitesine sahiptir. Üretilen ürünler 60’ın üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir. Fabrika, ülkemizde ilk station wagonlu, ilk klimalı, ilk dizel motorlu, ilk otomatik vitesli ve ilk yol bilgisayarlı otomobilleri üretmiştir. Şirket, ülkemizde 7 binin üzerinde çalışanı bulunmaktadır ve sürekli olarak yeni personel alımı gerçekleştirmektedir. OYAK Renault, iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ve kariyer fırsatları ile ilgili bilgileri sürekli olarak yayınlamaktadır ve iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için iş başvuru formu mevcuttur.

OYAK Renault Personel Alımı 2023

OYAK Renault, Türkiye’de otomotiv sanayisi içerisinde önemli bir yer edinen şirketlerden biridir. Her yıl ürettiği motorlar ve otomobil ekipmanlarının yüzde seksenini yurt dışına ihraç etmektedir. Sürekli büyüyen ve gelişen şirket, her yıl milyarlarca dolarlık ciro elde etmektedir. OYAK Renault, Türkiye otomotiv sanayiinde öncü olmaya devam ederken, aynı zamanda bünyesine düzenli olarak yeni personel, eleman ve işçi alımı yapmaktadır.

OYAK Renault, kalite mühendisi, elektronik teknisyeni, makine mühendisi, şoför, iş makineleri operatörü, süpervizör, kimyager, stajyer, forklift operatörü, part-time fabrika işçisi, elektrik bakım teknikeri ve engelli personel gibi çeşitli kadrolarda ve pozisyonlarda iş ilanları yayınlamakta veya yayınlamayı planlamaktadır. Tüm bu iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen kişiler, OYAK Renault’nun resmi internet sitesinden veya sosyal medya hesaplarından ulaşabilecekleri iş başvuru formlarını doldurarak veya e-posta yoluyla başvuruda bulunabilirler.

OYAK Renault İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

OYAK Renault personel alımlarını, öncelikle kendi insan kaynakları bünyesinde kayıtlı olan ve daha önce iş başvurusu yapmış bireyler arasından, ayrıca Linkedin, Kariyer gibi kariyer sistemlerinde açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapan bireyler arasından yapmaktadır. Eğer sizde OYAK Renault’da çalışmak istiyorsanız, aşağıda verilen iş başvuru formuna özgeçmişinizi ekleyerek İnsan Kaynakları departmanına gönderebilirsiniz. Bu sayfaya girdiğinizde, sayfanın sonunda yer alan iş başvurusu sekmesine tıklamalı ve başvurunuzu yapmalısınız. Bu yazıda, OYAK Renault personel alımı, İnsan Kaynakları iş ilanları ve işe alım sürecine dair detaylı bilgiler verilmiştir. Eğer bu konu hakkında daha fazla soru, sorun ya da görüşleriniz varsa, yorum bölümünden bize bildirebilirsiniz.

OYAK Renault İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

 

OYAK Renault Personel Alımı 2024

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin