SAĞLIK BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ 12 BİN PERSONEL ALIMI

Sağlık Bakanlığı sözleşmeli 12 bin personel alacak. Sağlık Bakanlığı sözleşmeli 12 bin personeli sağlık personeli olarak taşra teşkilatındaki hizmet birimlerinde görevlendirecek.

Sağlık Bakanlığı tarafında alınacak 12 bin sözleşmeli personel ÖSYM’nin sitesinden yayınlanacak olan KPSS-2019/4 kılavuzuna göre ortaöğretim, ön lisan ve lisans düzeylerine göre başvuru yapabilecekler. 7-21 Ağustos 2019 tarihleri arasında T.C. kimlik numaralarıyla ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden tercihlerini yapabilecekler. Sağlık Bakanlığına veya ÖSYM’ye posta ile gönderilen tercih listeleri kabul edilmeyecektir. Ayrıntılı bilgi için devletbilgi.com u ziyaret edin…

19 ağustos 2019 saat 17.00’ ye kadar odyolog, dil ve konuşma terapisti ve sağlık fizikçisi pozisyonların başvuru, şahsen, Devlet Personel Başkanlığı Kamu Personeli İstihdamı Dairesi Başkanlığına yapılmalıdır. Bu tarihe kadar istenen belgeler şahsen yada posta yoluyla ilgili kuruma ulaştırılmazsa dilekçeler işleme alınmayacaktır. Alımlar orta öğretim, ön lisans ve lisans düzeyinde yapılacaktır. Lisans düzeyi için 2018-KPSS, orta öğretim için 2018-KPSS, ön lisans için 2018-KPSS sonuçları geçerli olacaktır. Sözleşmeli personelin, yapılan hizmet sözleşmesine aykırı harekette bulunması nedeniyle ilgili kurumun sözleşmeyi feshetmesi durumunda veya tek taraflı feshetmesi durumunda, bu tarihten itibaren bir yıl süreyle sözleşmeli personel olarak kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapamaz.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

EGM 2500 POLİS MEMURU 2019 ALIMI