DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİ ALIMI

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİ ALIMI
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dokuz Eylül Üniversitesi sözleşmeli kamu personeli alımı 45 hemşire ve 3 sağlık teknikeri olmak üzere 48 kişiyi istihdam etmek üzere yapılacak. Devletbilgi.com dan ulaşabileceğiniz habere göre Dokuz Eylül Üniversitesi kamu personeli alımı Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi’ne yapılacak. Giderleri özel bütçeden karşılanacak olan personel alımının genel şartları ve başvuruda istenen belgeler aşağıdadır:

Dokuz Eylül Üniversitesi kamu personeli alımına başvuracak adaylardan hemşirelik başvurusu için Hemşirelik bölümünden lisans mezunu olması ve 2018 KPSSP3 puanı bulunması, alınacak sağlık teknikerlerinden 2 kişi için Anestezi ön lisans mezunu olması ve 2018 KPSSP93 sınavı puanı bulunması ve alınacak diğer sağlık teknikeri içinde Nükleer Tıp Teknikleri ön lisans mezunu olması ve 2018 KPSSP93 puanı bulunması gerekiyor. Ayrıntılar devletbilgi.com’da…

Dokuz Eylül Üniversitesi sözleşmeli kamu personeli alımına başvuracak olanların görevini sürekli icra etmesine bir engeli bulunmaması, nöbet usulü çalışabilme potansiyeline sahip olması, son bir yıldır herhangi bir kurumda sözleşmeli olarak çalışıyor olmaması, yaşlılık ve emeklilik aylığı bulunmaması, Devlet Memurları Kanununda gerekli görülmüş olan şartları haiz olması gerekmektedir.

Adayların Dokuz Eylül Üniversitesi sözleşmeli kamu personeli alımında Resmi Gazetede yayınlanan ilandan sonra 27.07.2019’dan 15.08.2019 tarihine kadar gerekli görülen ve istenilen belgeleri Hastanenin İnsan Kaynakları Bölümüne şahsen ulaştırmaları gerekmektedir. İlanda verilen bilgiye göre posta yoluyla yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Devletbilgi.com…

Dokuz Eylül Üniversitesi sözleşmeli kamu personeli alımında adayların KPSS puan sıralaması başvuru bittikten sonra www.deu.edu.tr adresinden 5 gün içinde ilan edilecek ve ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Görev başlangıcı için www.deu.edu.tr adresinden istenilen belgeler ilan edilecektir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı ilanı için TIKLAYINIZ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİ ALIMI

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin