Türk Telekom’dan 2017 ‘de Büyük Personel Alımları…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Telekom’dan 2017 ‘de Büyük Personel Alımları…

Türkiye’nin en büyük haberleşme şirketlerinden olan Türk Telekom bünyesinde çalıştırdığı kişilerin yanına yenilerini eklemek adına yeni alımlar devam edecektir. 2017 yılındaki en büyük alımlara imza atmak adına birden çok kişiyi işe alacak olan Türk Telekom alımları ile de herkesin beklentisini yükseltmektedir. Alımlarında en çok kimler alınacak diye merak edenler, önceki senelerde yapılan alımlara bakabilirler.

Türk Telekom Personel Alımları Nerelerde Olacak?

2017 yılında hangi illerde alımlar olacak baktığımızda karşımıza çıkan iller şöyle; İstanbul’un Asya yakası başta olmak üzere İzmir, Ankara, Ordu, Konya, Samsun gibi büyük illerde bu listede yer almaktadır. Alımların en çok yapılacak olan pozisyon ise yine hiç şüphesiz yine çağrı merkezi elemanları olacaktır.

Türk Telekom Personel Alımları Hangi Pozisyonlarda Olacak?

2017 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye baktığımız zaman aşağıda yer alan ilanları inceleyebilir ve alımlar ile ilgili olarak daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

– Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
– Müşteri Temsilcisi,
– Genel Başvuru (Engelli)
– Sistem Destek Uzmanı,
– Tele Satış Takım Lideri,
– Yabancı Dil Müşteri Temsilcisi,
– Müşteri İlişkileri Temsilcisi,
– IVR Sistem Uzmanı.

Türk Telekom Personel Alımları Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Başvuru için

2017 yılında bu pozisyonlarla yapılacak olup bu pozisyonların yanı sıra birçok ilan bulunmaktadır. Bunların her birini değerlendirecek olan Türk Telekom firması, alımlarında her zaman önceliğini tecrübeli kişilere verecektir. Bu sebepten dolayı tecrübesi olan kişiler ön planda olacaktır. Alımlar ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak isteyen ve alımlara başvuruda bulunmak isteyen kişiler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

[button link=”http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/” size=”large” target=”new” color=”red”]DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ[/button]

 

Türk Telekom’dan 2017 ‘de Büyük Personel Alımları…

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir